HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1996 yılında çıktığı bu yolda , sektördeki uzun dönem tecrübelerimizi profesyonel bir ekip ile bütünleştirdi. Bu zaman diliminde işimize verdiğimiz önem emeklerimiz ile hizmet alanlarımızı genişleterek Organizasyon Bursa markası ile ilerlememizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

 

Çalıştığımız tüm firma ve bireylerin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı , markalarını ve etkinliklerini kendi markamızca korumayı ilke edinerek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Organizasyon Bursa olarak en büyük avantajımız Fark Ticaret bünyesinde satışı yapmış olduğumuz organizasyon ürünlerini tek tek tecrübe edip daha sonrasında satışa sunmaktır. Düğün ve Kurumsal davetleriyle ilgili her türlü isteklerine tek bir çatı altında cevap verebilmeyi sunmuş ve başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Günümüzün hızla değişen zamanını müşterilerine en iyi şekilde sunabilmeyi hedefleyen anlayışıyla,

her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup, her türlü davet için uygun kriterlere sahip olan, davet mekanlarını tavsiye ederek, hatta o mekanlarda daha öncesinden yapılmış olan benzer düğün ve kurumsal davetlerin ön sunumunu yaparak mekan araştırmasına gerek kalmadan, müşterilerinin bu yoğun iş temposu arasında işini kolaylaştırmanın ayrıca bir rahatlık sağlamanın mutluluğu içerisindedir.

 

Başarımızın en önemli sırrı ise, davetlerin en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde uygulamaktır.

© Copyright 2017 | Tüm  Hakları Saklıdır.

Organizasyon Bursa Bir Fark Ticaret Kuruluşudur.