GALERİ

 

PROTOKOL ORGANİZASYON HİZMETLERİ

 

Her türlü tören ve törensel etkinlikleri, seyahatleri (yabancı misyon kabulü, toplantı, açılış, kongre, genel kurul, konferans, imza töreni), davet ve ziyafetleri (resepsiyon, kokteyl ve resmi yemekler) düzenler. Her türlü toplantı, tören ve üst düzey etkinlikler için kullanılacak alanlarda organizasyona ilişkin gerekli düzenlemeleri (bayrak, isim ve yön levhaları yerleştirmek vb.) yapar. Toplantılarda, törenlerde ve davetlerde alan, salon, masa ve oturma düzenlerini ilgili birimden gelen son katılımcı listesine göre planlar ve ilgili birim görevlileri ile birlikte davetlileri karşılayarak protokoldeki yerlerini gösterir.

 

SÜSLEME HİZMETLERİ

 

Süsleme, her türlü etkinlik, davet ve organizasyonda planlanan ve çeşitli mekân konseptleri ile misafirlerimize sunmak amacıyla hizmet aldığımız uygulamalardır. Organizasyonlarda son zamanlarda yoğunlukla artan süsleme hizmeti talebi, günümüzde önemli bir ihtiyaç olmuştur. Dekoratif bir uygulama olan balon süslemeleri, günümüzde sünnet düğünleri ve düğün gecelerinde, yaş günleri ve açılışlar gibi en özel gün ve gecelerimizde en çok talep gören bir hizmettir. Kurumsal organizasyonlar dâhilinde sıkça kullanılan ve talep gören balonlar, zincir süslemelerle mekâna keyifli, şık ve ilgi çekici bir görsellik katmaktadır. Düğünlerde ve sünnetlerde balonlar papatya ve kalp şekilleriyle süsleme konseptini oluşturmaktadır.

 

EVENT HİZMETLERİ

 

Düğün davetlerinin her geçen gün farklı konseptlere bürünmesi ve yeni ürünlerin çıkmasıyla ve yurtdışından örneklenmesiyle davetler daha şık ve renkli hale gelmektedir. Düğün davetlerinin en önemli üç ayağı yemek, müzik ve süslemedir. Çizgi Organizasyon aileside seçkin organizasyon şirketleri arasındaki yerini alarak düğün organizasyon hizmeti vermektedir.

 

PİKNİK ORGANİZASYONLARI

 

Doğayla iç içe çalışma arkadaşlarınız ve ailenizle geçireceğiniz keyifli anlarda yanınızdayız. Organizasyonun tüm detaylarını sizin için planlıyor, gerçekleştiriyor ve en uygun fiyatlara sunuyoruz. Hem sosyalleşecek, hem doğanın tadını çıkaracaksınız. Siz arkadaşlarınız ve ailenizle keyifli bir zaman geçirirken çocuklarınız da kendileri için hazırlanmış oyun alanlarında animatörler eşliğinde eğlenecekler. Lezzetli menülerimiz, ekip arkadaşlarınız ve ailenizle katılabileceğiniz etkinliklerimiz, sizin rahatınız için düşünülmüş her ayrıntıyla bu yılın unutulmayan faaliyetine katılacaksınız

 

GÜNDÜZ GÖSTERİSİ HİZMETLERİ

 

Gündüz gösterileri genellikle resmi kurum etkinliklerinde ve temel atma törenlerinde tercih edilmektedir. Gündüz gösterilerine paraşütlü bayrak atımları, sis bulutları, konfeti bombaları, ses bombası, sis bataryaları ve duman efektleri ile renkli ve coşkulu gösterilerle Çizgi Organizasyon profesyonel ekibi her zaman hizmetinizde.

 

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

 

En sevdiğinize tek başınıza özel bir parti hazırlamak biraz zorlayıcı olabilir, biz bu süreci sizin için basitleştirmek ve güzelleştirmek için varız.  Çizgi Organizasyonun tecrübeli ekibi her detayı sizin için düşünür ve yaratıcı tasarımlarıyla tüm sevdiklerinizle beraber büyük bir kutlama yapacağınız mekanı veya küçük ve sıcak bir yaş günü kutlaması  yapacağınız evinizi mükemmel hale getirir.

 

CATERING & KOKTEYL HİZMETLERİ

 

Kurumsal bir iş toplantısı ya da konferans gibi bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız sizleri en iyi şekilde temsil edebilecek ve sorunsuz bir organizasyon geçirmek için uzman bir catering hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmalısınız. Biliyoruz ki şirket toplantıları titizlikle yürütülmesi gereken ve başarıları getiren önem etkinliklerdir.

 

HAVAİ FİŞEK & PROTEKNİK HİZMETLERİ

 

Havai fişek Gösterilerimiz konusunda uzman ve ateşleyici yeterlilik belgesine sahip profesyonel ekibimiz ile uzaktan kumandalı sistemler eşliğinde gerçekleştirilir. Sektördeki yenilikleri sürekli takip eden firmamız, çağdaş iş anlayışı içerisinde pazardaki yeni talepleri karşılamak için kalite standartlarını yükselterek, yerli ve yabancı piyasalarda seçkin markalardan biri olmayı hedeflemektedir. Havai Fişek paketlerimiz çeşitli dakikalarda ve kullanılacak malzemenin yoğunluğuna göre hesaplanmaktadır.Standart paketlerimiz haricinde Organizasyonun içeriğine göre önceden planlanarak ve gösterinin koreografisi ne uygun paketlerde hazırlanmaktadır. Belirlenen bütçelere uygun Havai Fişek paketlerimiz mevcuttur.

 

EKİPMAN KİRALAMA HİZMETLERİ

 

Organizasyonlarda kullanılan birçok farklı malzeme bulunmaktadır. Düğün organizasyonunda masa, sandalye, şamdan, örtü gibi ürünler bulunurken Açılış organizasyonunda ses sistemi, kokteyl masası, balon süsleme gibi daha farklı malzemeler ve ürünler kullanılmaktadır. Temel atma töreninde konfeti, sis makinesi, bayrak kiralama gibi daha değişik ürünler ile hizmet verilmektedir. Organizasyon malzemeleri çok çeşitli olmakla beraber sürekli moda değişmesi ile yenilenmesi gerekmektedir.

© Copyright 2017 | Tüm  Hakları Saklıdır.

Organizasyon Bursa Bir Fark Ticaret Kuruluşudur.